• Головна
  • "День на "нулі" рахується за 2 або 3": ветеран АТО запропонував спосіб вирішення проблеми демобілізації
10:59, 15 лютого
Надійне джерело

"День на "нулі" рахується за 2 або 3": ветеран АТО запропонував спосіб вирішення проблеми демобілізації

"День на "нулі" рахується за 2 або 3": ветеран АТО запропонував спосіб вирішення проблеми демобілізації

Питання демобілізації військовослужбовців викликає як в звичайних українських громадян, так і в політиків значні труднощі та обговорення. Євген Дикий, ветеран АТО та військовий аналітик, запропонував новий підхід, який передбачає поетапну демобілізацію військовослужбовців замість масового звільнення.

Що він пропонує

Згідно з його пропозицією, варто розглянути можливість демобілізації через 36 місяців служби, але з додатковою умовою: день на "нулі" рахується за 2 або 3. Це означає, що період, проведений на передовій, буде враховуватись як більш тривалий та важливий.

День служби в ремонтному батальйоні чи в логістиці — це теж важко, але абсолютно не те саме, що день в Авдіївці, — пояснює Дикий.

Він вважає, що такий підхід дозволить розподілити демобілізацію на кілька етапів, уникнувши масової хвилі звільнень.

Проведення демобілізації поетапно дозволить враховувати той час, який військовослужбовці провели у зоні бойових дій. Таким чином, ті, хто був на передовій найбільше часу, будуть демобілізовані першими, а потім буде йти черга за іншими. Цей метод, на думку Дикого, забезпечить більш плавний перехід для військових, які повертаються до цивільного життя.

Євген Дикий переконаний, що технічно це реалізувати можливо, оскільки вже ведеться точний облік часу, який кожен військовослужбовець проводить на передовій та на інших посадах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#демобілізація #війна #армія #воїни #солдати #військовослужбовці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...