![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
23:26, 20 травня
Надійне джерело
У Кам'янському затримали вуличних злодіїв
![У Кам'янському затримали вуличних злодіїв У Кам'янському затримали вуличних злодіїв](/dist-assets/images/cap.jpg)
18 травня близько 20:00 49-річна жінка йшла додому. Дорогою до неї підбігли незнайомці, один з яких схопив потерпілу за руку та витягнув з її кишені мобільний і одразу передав приятелю. Після чого нападники втекли.
Поліцейські відпрацювали територію району і вже за півгодини затримали зловмисників. Ними виявилися двоє місцевих жителів 26-ти та 42-х років. Викрадений мобільний телефон правоохоронці вилучили.
Фігурантів затримали та повідомили їм про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.
![У Кам'янському затримали вуличних злодіїв, фото-1 У Кам'янському затримали вуличних злодіїв, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:54
Вчора
15:06
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...