• Главная
  • Як підвищити якість власного життя
Новости компаний
23:22, 26 марта 2017 г.

Як підвищити якість власного життя

Новости компаний

Політичні та економічні зміни в країні впливають на життя кожного громадянина України. Прагнення до поліпшення умов проживання часто змушує не тільки міняти інтер'єр квартири, купувати нові меблі, робити ремонт, але і переїжджати в інше, більш просторе і комфортабельне житло. А іноді і зовсім з'являється думка переїхати в інше місто. Природно, такий переїзд є досить витратним процесом, як з точки зору фінансових, так і з точки зору можливих емоційних втрат. І в будь-якому випадку неминучі втрати часу і сил, особливо, якщо неправильно підійти до цього процесу. Тим більше, якщо до нового житла є якісь особливі вимоги, наприклад клас, поверх або місце розташування. При цьому необхідно пам'ятати, що простенька квартира в престижному районі може коштувати стільки ж, скільки коштують комфортабельні апартаменти на околиці міста.

Наприклад, на сайті novostroyki.lun.ua нерухомість Галицького району Львова оцінюється майже в три рази дорожче, ніж квартира в новобудові, що знаходиться в Залізничному районі. Цьому є цілком логічне пояснення. Галицький район не просто займає центральну частину міста, але відрізняється більшим числом пам'яток архітектури та інфраструктурою, привабливою не тільки для жителів Львова, а й для туристів і гостей, які відвідують його з діловими цілями.

Залізничний район є найменш упорядкованим і екологічно чистим, у ньому не так комфортно жити, хоча і тут будується досить фешенебельне житло. Тому якщо є обмеження фінансових ресурсів чи відсутні особливі вимоги до оточення нового місця проживання, то на такі недоліки цілком можна закрити очі. Тим більше, що є можливість підібрати собі квартиру, наприклад, в Личаківському районі, в якому нерухомість хоч і дорожча, ніж в Залізничному, але майже в півтора рази дешевша за житло в Галицькому районі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...