• Головна
 • Центр реабілітації в Кам'янському – ваш шанс на нове життя
Новини компаній
09:19, 1 жовтня 2022 р.

Центр реабілітації в Кам'янському – ваш шанс на нове життя

Новини компаній

Як алкоголізм руйнує життя? Спочатку проблемі не надаєш значення, тяга до спиртних напоїв виникає непомітно та вже зовсім скоро залежність опановує психіку людини. Від самого початку і до кінця алкоголізм є тяжкою хворобою, тому слід якнайшвидше звернутися за допомогою до фахівців центру «Життя». Досить часто люди, які страждають від залежності, заперечують її наявність, хоч їм вже все одно що, де та з ким пити. Регулярний токсичний вплив алкоголю та продуктів його розпаду руйнують психіку, підривають здоров’я всього організму. Реабилитационный центр в Каменском – це надія на щасливе життя без алкоголізму. Це важка та виснажлива хвороба, яка потребує адекватного та тривалого лікування і спеціалісти центру готові допомогти. 

 • Комплексний підхід: поєднання медикаментозної терапії з психологічною допомогою.

 • Комфортні умови проживання в центрі: затишні кімнати, спортивна зала, басейн та багато іншого. 

 • Шанобливе ставлення до пацієнтів та дисципліна.

 • Збалансоване харчування і безалкогольні напої.

 • Індивідуальні та групові заняття з психотерапевтом.

 • Реабілітація – фізичне відновлення. 

Спочатку організм відчуває стрес, адже звик до вживання алкоголю. Але згодом, завдяки авторським методикам лікування алкоголізму, тяга до спиртного буде поступово зменшуватись. Фізичне відновлення організму неминуче призведе до покращення психологічного стану. 

З чого почати лікування, куди звернутися за допомогою?

Надзвичайно важливо своєчасно почати курс лікування алкоголізму. Якщо ви або ваш родич потребує допомоги? На запит «лечение алкоголизма», в інтернеті знайдеться багато пропозицій та саме реабілітаційний центр «Життя» користується найбільшою популярністю. Розмови про звернення до лікарів можуть викликати агресію та неприйняття у хворого, тому слід дочекатися коли він буде тверезий та у спокійній атмосфері поговорити з ним. Отримавши згоду, слід негайно їхати до центру, адже думки у залежних людей непостійні та можуть швидко змінюватися. Для початку необхідно зателефонувати за одним із номерів, які вказані на офіційному сайті або надіслати заявку на електронну пошту.   

Етапи лікування алкоголізму в центрі: на що слід звернути увагу

Поява патологічної тяги до розпивання алкогольних напоїв, нав'язливе бажання випити та втрата контролю над своїми діями – це привід звернутися до центру. Спочатку кваліфікований співробітник реабілітаційного центру проведе діагностику стану пацієнта. Лікарі визначають, чи є у людини ознаки алкоголізму, чи просто перед нами любитель погуляти. Наступний крок – госпіталізація. Допомога нарколога та детоксикація – обов’язкові етапи роботи важкими пацієнтами. 

Ключові моменти лікування:

 • Індивідуальна програма на основі методики «12 кроків».

 • Реабілітація.

 • Робота з психологом. 

 • Регулярне медичне обстеження.

Термін реабілітації та лікування наркоманії та алкоголізму складає не менше 30 днів, залежно від тяжкості стану пацієнта та його вмотивованості. Попередити деградацію особистості можна, якщо вчасно звернутися до фахівців центру «Життя». 

Врятовані долі та сім’ї 

Лечение наркомании Каменское – це можливість будувати своє життя тверезим, щасливим та довгим. Центр реабілітації працює не перший рік та допомагає навіть людям із занедбаними стадіями алкоголізму. Лікарі-наркологи, психолог, психотерапевт здатні повернути до нормального життя кожного, хто зіткнувся з проблемою зловживання алкоголем.

 • Анонімно. Ніхто і ніколи не дізнається, що людина проходила лікування в центрі.

 • Стійкий результат – ремісія та відраза до спиртного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...