• Головна
  • Як починають свій день успішні люди: 4 речі, які вони ніколи не роблять вранці
19:00, 22 травня
Надійне джерело

Як починають свій день успішні люди: 4 речі, які вони ніколи не роблять вранці

Як починають свій день успішні люди: 4 речі, які вони ніколи не роблять вранці

Щасливі та фінансово успішні люди часто мають якісь спільні риси характеру або звички, які вирізняють їх з-поміж інших людей. Зокрема, вони мають схожість у повсякденних ранкових ритуалах.

І хоча немає єдиного "правильного" ранкового розкладу, який би допоміг кожному стати успішним, ніхто з успішних людей не робить вранці чотири речі, пише УНІАН.

Не відкладають сигнал будильника

У ранковій рутині успішних людей відсутня кнопка відкладення сигналу будильника. Дехто вважає ці додаткові хвилини благословенням. Але насправді така звичка лише шкодить.

Як пояснюють фахівці з психіатрії, фрагментований сон порушує природний цикл сну та призводить до млявості, дезорієнтованого та запаморочливого відчуття. Якщо щодня відкладати будильник, це може призвести до постійного відчуття втоми, зниження продуктивності та зростання ризику різних захворювань. Дозволяючи собі ще трохи подрімати, ми порушуємо сон і починаємо день на ноті розгубленості та млявості.

Не сплять допізна

Дослідження показують, що люди, які рано прокидаються, більш щасливіші та успішніші у фінансовому плані. Не дарма багато відомих успішних людей починають свій день задовго до середнього часу пробудження.

Причому велику роль грає не тільки час пробудження, а й встановлення дисциплінованого графіка сну. Саме це максимізує продуктивність і оптимізує когнітивні функції протягом дня. Завдяки ранньому пробудженню ми маємо більше часу на якісне виконання важливих справ та можемо насолоджуватися довшим і якіснішим сном вночі.

Не ігнорують переваги ранкової гімнастики

Як показало дослідження, опубліковане в Британському журналі спортивної медицини, регулярна фізична активність допомагає не тільки підтримувати фізичну форму, а й сприяє покращенню когнітивних функцій, таких як пам'ять, концентрація уваги та планування.

Вранці тренування також допомагають нам психологічно підготуватися до нового дня, оскільки вони підвищують рівень енергії, збільшуючи приплив крові та кисню до всього організму. Успішні люди добре про це знають, тому починають свій день з фізичних вправ.

Не дозволяють гаджетам поглинути їх

Багатьом відомо, наскільки легко захопитися гаджетами вранці. Навіть взявши смартфон, щоб перевірити кілька повідомлень, ми не встигаємо озирнутися, як занурюємося в роботу, переглядання новин чи скролінг соцмереж, не встигнувши прийняти душ.

Але люди, які хочуть досягати великих цілей, мають починати день за власним розкладом, а не за розкладом смартфону та соцмереж. Психологи зазначають, що ті, хто перевіряє телефон одразу після пробудження, готують свій мозок до відволікання і змушують організм пропустити деякі важливі етапи пробудження. Замість занурення у цифровий вир краще насолодитися тишею для роздумів, зайнятися зарядкою або спокійно спланувати свої цілі на день.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#успішні люди #щасливі люди #ранкові ритуали #звички
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...