• Головна
  • Шопінг з вигодою та користю: які правила та хитрощі варто врахувати
Новини компаній
09:45, 25 травня

Шопінг з вигодою та користю: які правила та хитрощі варто врахувати

Новини компаній
Шопінг з вигодою та користю: які правила та хитрощі варто врахувати, фото-1

Похід по магазинах - завжди чудова витівка, але не всім подобається повертатися додому з гаманцем, що спорожніло. На щастя, сьогодні є чимало способів значно заощадити на покупці, придбавши все бажане за всі гроші світу. Як зробити звичний шопінг не надто марнотратним? Розповідаємо у статті.

Все пізнається в порівнянні

Сподобалася розрекламована позиція із якогось магазину? Спочатку варто порівняти її вартість із пропозиціями інших продавців. До уваги слід взяти все: голий цінник, надбавку за упаковку та доставку по Україні, оформлення гарантійного талону та супутніх послуг. Зручно складати швидкий список або таблицю, щоб побачити різницю між товарами в різних мережах. Головне — дивитися на сайти лише перевірених магазинів, щоб не натрапити на шахраїв.

Реклама - найкращий двигун торгівлі

Сучасні продавці знають, що привернути увагу покупця за достатку вкрай складно. Тому в хід йде все, що можна:

  1. бонусна накопичувальна система;
  2. кешбек на банківську картку;
  3. оформлення особистого кабінету клієнта із персональними пропозиціями;
  4. знижки до 70% на другу одиницю товару чи аксесуари;
  5. безкоштовна доставка, гарантія чи консультація.

Вивчіть рекламні пропозиції перевіреного магазину, щоб зрозуміти, яка з моделей необхідного товару сьогодні виявиться найвигіднішою. При уважному підході можна, наприклад, купити кондиціонер недорого або повністю оновити гардероб за копійки.

Поспішиш людей насмішиш

Кажуть, за їжею не можна ходити з порожнім шлунком — багато в чому це стосується й інших категорій товарів. Не варто оформляти замовлення поспіхом, на гребені азарту, наприклад після привабливої телевізійної реклами або наслухавшись рекомендацій знайомих. Спочатку уточніть всі нюанси необхідного товару, щоб переконатися, що ви в ньому точно не розчаруєтеся. Прочитайте технічні характеристики, перегляньте огляди блогерів та відгуки покупців. Якщо річ коштує дуже дорого, дайте собі переспати з думкою про покупку та приймайте рішення із ясною та свіжою головою після пробудження.

Дороге - не означає краще

Якщо річ, що сподобалася, коштує обурливо дорого, не переживайте: напевно знайдеться доступна і не менш якісна заміна. Можна подивитися на моделі попередніх колекцій та серій, наприклад якщо йдеться про побутову техніку, комп'ютери та смартфони. При виборі одягу варто глянути на добрі репліки ручної роботи, а також звернути увагу на нові, дуже гідні українські бренди. Вивчіть розділ Sale у магазині: там часто виявляється хороший товар, який за бажанням виробника чи реалізатора зараз продається дешевше, хоча не має жодних дефектів.

Лайфхак наостанок

Перед початком шопінгу варто скласти вішаліст. Спираючись на нього, буде легше повернутися додому з потрібними покупками і не витратити все, що є в гаманці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...